Rozszerzenie oferty

Mega Bajt Pińczów wprowadza do swojej oferty (możliwy również montaż) urządzenia związane z automatyką domową i bramową. Asortyment sklepu powiększają domofony, czujniki oświetlenia, wideodomofony, systemy związane z kontrolą dostępu, napędy do bram i wiele innych.

Automatyka bramowa

Jeżeli dość masz już codziennego otwierania i zamykania bramy, również gdy pada deszcz, gdy jest zimno, albo po prostu… chcesz robić to szybciej – najprostsze wyjście to instalacja napędu do bramy. Niezależnie czy jest to brama skrzydłowa czy przesuwna, do każdej z nich dopasujemy i zamontujemy odpowiedni napęd. Również do bramy garażowej.
Montaż napędu nie powoduje konieczności wymiany całej bramy, czasem wymagane są jedynie niewielkie przeróbki.

Automatyka domowa

Systemy automatyki domowej i „inteligentne domy” spotyka się coraz częściej. Przykładem niech będzie oświetlenie w domu, czy konkretnym pomieszczeniu, którym możemy sterować zdalnie za pomocą telefonu. Również dom, który zagrzeje wodę a gdy tylko wrócimy z pracy napełni wannę i przygotuje kąpiel zanim zdejmiemy płaszcz nie jest już niczym nadzwyczajnym (choć „nieco” droższym niż inteligentne żarówki).