O nas

Na pińczowskim rynku istniejemy od 1 sierpnia 2009r. Pomimo stosunkowo krótkiej działalności jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu IT. Naszą największą zaletą jest doświadczenie zdobyte w poprzednich miejscach pracy oraz duża wiedza teoretyczna nabyta podczas studiów.

Jeżeli szukasz profesjonalnej i miłej obsługi, pomocy w doborze podzespołów bazowych komputera, elementów peryferyjnych, sieciowych, bądź po prostu masz pytanie… SPRAWDŹ NAS!

Sklep

Oferta sklepu jest bardzo szeroka i dynamicznie wciąż się poszerza. U nas można znaleźć najlepszy sprzęt komputerowy wiodących światowych producentów jak i ich tańsze odpowiedniki. Kupisz tu tonery i tusze do drukarek, akcesoria dla graczy, podzespoły do telewizji przemysłowej CCTV, systemów alarmowych, oprogramowanie oraz wiele, wiele innych produktów związanych z branżą IT.

Serwis

Serwis natomiast oferuje szeroki zakres usług: naprawy sprzętu komputerowego – komputerów stacjonarnych, notebooków, tabletów, urządzeń peryferyjnych, a także instalacje monitoringu CCTV, wykonywanie instalacji alarmowych, okablowania sieciowego LAN. Tworzymy również strony internetowe.

Naszą firmę spośród kilku innych na naszym rynku wyróżnia profesjonalizm zarówno w doradztwie podczas zakupu jak i w serwisie podczas wykonywania napraw.

Siedziba firmy znajduje się na ulicy Żwirki i Wigury pod nr 18. (Naprzeciw biura rachunkowego). Baner znajdujący się przed sklepem z pewnością zwróci Państwa uwagę. Szczegółową mapę można znaleźć tu: link do mapy