Monitoring

Mając wszystko na oku jesteś bezpieczny

Monitoring Jest 380 produktów.

Podkategorie

 • Monitoring AHD

  Monitoring w technologii AHD oferujemy przede wszystkim klientom, którzy niewielkim nakładem finansowym chcą zmodernizować dotychczasowy system analogowy uzyskując jednocześnie dużo wyższą jakość obrazu i zaawansowane funkcje jego przetwarzania

 • Monitoring HD-CVI

  Wysoką rozdzielczość HD i FULL HD możemy uzyskać dzięki systemowi telewizji przemysłowej w technologii HD-CVI stosując przewód koncentryczny. Dla wszystkich chcących zmodernizować swój system monitoringu jest to idealne rozwiązanie bez konieczności wymiany okablowania. Poprawa jakości obrazu uzyskiwanego z kamer, jest możliwa bez ponoszenia dodatkowych kosztów prowadzenia przewodów czy niszczenia wykończonych wnętrz budynku.

 • Monitoring IP

  Dla najbardziej wymagających użytkowników, satysfakcjonującym rozwiązaniem jest cyfrowa technologia transmisji danych IP (Internet Protocol). W naszej ofercie można znaleźć kamery nawet o rozdzielczości 12mpx, producenci zarówno kamer jak i rejestratorów prześcigają się w uzyskaniu sprzętu o jak największych parametrach. Wszystkie elementy składowe IP łączy się za pomocą przewodu teleinformatycznego (skrętka). Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości obrazu, możliwości dostępu online do każdego urządzenia z osobna, jak i zaawansowanej funkcjonalności, technologia cyfrowa będzie idealnie spełniać Państwa potrzeby.

 • Niezbędne
 • Kamery specjalistyczne
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 380 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 380 elementów